Wiedźmin 3 z nowym zadaniem, które ma 3 zakończenia. Obowiązkowy mod

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt walczy z potworami, leje się krew- PG
PC

Wiedźmin 3 z kolejnymi zadaniami? No przecież! Jeden z fanów polskiej produkcji stworzył ciekawego moda, w którym weźmiemy udział w wyjątkowym queście.

I piszę tu “wyjątkowym” ze względu na to, że ma nawet 3 różne zakończenia.

Wiedźmin 3 z nowym questem

Patrzę na Was, głodnych… nowych questów w Wiedźminie 3! Jeżeli już nabiliście w grze więcej godzin, niż jest to dopuszczalne w społecznych normach, a świat znacie wzdłuż i wszerz – mamy coś dla Was. Nowy mod dodaje ciekawego questa dla Geralta.

Nowe zadanie nazwane zostało “Strange things” i nie ma, rzecz jasna, nic wspólnego z hitowym serialem od Netflixa. Quest docelowo ma dać nam możliwość wzięcia udziału w aktywnościach w grze, które tak lubimy. Rozwiążemy więc zagadki, zagramy w Gwinta i… uratujemy świat.

Przejdź test wojowników z innego świata. Zlikwiduj zagrożenie dla istnienia całego świata. Zagraj w Gwinta o wysokie stawki. Rozwiąż zagadkę Pęknięcia Kuli. Odkryj wszystkie trzy zakończenia w zadaniu o nazwie “Strange Things”.

Opis questa na Nexus Mods

Brzmi to wszystko bardzo ciekawie, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, ile czasu twórca spędził nad modyfikacją. Dwa tygodnie trwały wstępne przygotowania do jego stworzenia, a około 4 do 5 tygodni wcielenie pomysłów w życie. Dzięki temu dostaliśmy jednak naprawdę ciekawie brzmiące zadanie. Warto pamiętać, iż jest tu pewne “ale”.

Twórca zaznacza, iż “niektóre elementy questu mogą wydawać się nużące i nudne”. Ta swoista antyreklama jest jednak celowa – autor moda pisze o sobie jako o “artyście” i wszystkie elementy zostały przez niego dokładnie przemyślane i zaplanowane.

Modyfikację pobierzecie z tego miejsca. Jak znaleźć ją w samej grze? Wystarczy udać się do Białego Sadu, a stosowny znacznik pojawi się, gdy znajdziemy się blisko niego. Zapiszcie jednak grę przed przystąpieniem do zadania, gdyż jego usunięcie spowoduje, że nasze zapisy nie będą dalej kompatybilne. Mod nie współpracuje “alternatywnym wyglądem” Ciri i Yennefer z DLC oraz dostępny jest wyłącznie po angielsku i rosyjsku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie