Wiedźmin 3 ze skandalicznym romansem. Potwór „Pożeracz Grzechów” czeka na Geralta

Wiedzmin-3-nowy-romans
Newsy PC

Geralt może przeżyć nową miłosną przygodę, ale będzie musiał za nią odpowiedzieć przed Pożeraczem Grzechów oraz pobiec do Ołtarza Czyśćca, by odkupić swoje winy. Wiedźmin 3 z nową wersją “romantycznego” moda.

Minął zaledwie tydzień, kiedy to przedstawiłem Wam nowy mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym to Geralt wyruszył na miłosne podboje. Od tego czasu sporo się zmieniło, a druga wersja modyfikacji jest znacznie bardziej rozbudowana. Ostatecznie, mod jest obecnie jednym z najchętniej pobieranych przez wiedźmińską społeczność serwisu Nexusmods. Dlatego uważam też, że warto do niego powrócić.

Wiedźmin 3 i zakazany romans. Nowa wersja moda

Projekt Amateur Romance Scene otrzymał aktualizację, dzięki której romans Białego Wilka nabiera dodatkowych rumieńców. Wcześniej mogliśmy uwieźć pewną kobietę i zobaczyć niegrzeczną animację igraszek miłosnych. Teraz w kluczowym momencie pojawia się… mąż dziewczyny.

Opisywany mod to w zasadzie mała misja fabularna. Po jego pobraniu, musisz znaleźć sprzedawcę, który sprzeda Geraltowi specjalny monokl, dzięki któremu namierzymy dziewczynę w okolicach Białego Sadu. Sprzedawca ukrywa się gdzieś w podziemiach tego regionu. Z założonym monoklem i przy użyciu wiedźmińskiego zmysłu odnajdziesz kobietę, która zaprowadzi Cię do miejsca “grzechu”. Pod koniec animacji z igraszkami miłosnymi, pojawi się mąż kobiety, który nakryje swoją lubą na zdradzie. Jak widać na jednym ze screenów, wcale się tym nie przejmie… Monokl pęknie. Wiedźmin może jednak kupić drugi monokl i powrócić do domu kochanki o północy.

A co z Pożeraczem Grzechów? Screeny z moda oraz kolejne szczegóły na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie