Wiedźmin 3 z nowym niegrzecznym zadaniem. Romans w Białym Sadzie

Wiedzmin-3
Newsy PC

Geralt musi odnaleźć nową kochankę za pomocą specjalnego monokla. Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał mały quest z romansem, od jednego z fanów gry.

Wiedźmin 3 doczekał się już tylu modów, że ciężko zliczyć. Jednym z najnowszych jest projekt Amateur Romance Scene, który pozwala Białemu Wilkowi pobaraszkować z dziewczyną mieszkającą w Białym Sadzie.

Wiedźmin 3 – nowy romans – mod do pobrania

Na stronie nexusmods wylądował nowy quest do Wiedźmina 3, dzięki któremu nasz bohater może wejść w bliską znajomość z postacią niezależną (NPC). Jak podkreśla autor moda, dostajemy nową misję z niestandardową historią i „romantycznym” przerywnikiem filmowym.

Po pobraniu pliku oraz uruchomieniu moda odpowiednią komendą (szczegóły na stronie modyfikacji), w ekwipunku Geralta pojawi się nowy przedmiot związany z zadaniami – monokl. Należy go założyć i rozejrzeć się, gdzie znajduje się tajemnicza dziewczyna. Żeby było trudniej, zadanie nie wspomoże nas wpisem w dzienniku, nie zobaczysz też żadnej wskazówki na mapie świata. Zatem należy się nieco natrudzić, by odnaleźć tę jedyną.

Jak wygląda romantyczna scena? Gdzie pobrać moda i znaleźć dziewczynę? O tym na drugiej podstronie.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie