Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt walczy z potworami, leje się krew- PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Geralt został zaklinaczem. Z tym modem sam rzucisz zaklęcie na zbroję i miecze

Powstała modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która pozwoli Wam samodzielnie zaklinać przedmioty w ekwipunku. Wiąże się z tym kilka korzyści.

W DLC Serca z Kamienia dodano dodatkowe buffy możliwe do nakładania na elementy ekwipunku Geralta. Mowa właśnie o zaklinaniu, do którego potrzeba skorzystać z piekielnie drogiej pomocy Zaklinacza Słów. Po instalacji Glyph RuneEnchanting autorstwa tjrcks0404 będziecie w stanie własnoręcznie dodawać odpowiednie enchanty do swoich przedmiotów.

Co warto zaznaczyć, wcześniej mechanika zakładania zaklęć na zbroję i miecze wymagała, by item posiadał trzy sloty na wzmocnienia. Teraz nie będzie to konieczne, a nawet możecie łączyć ów buffy dowolnie z pozostałymi kamieniami. Daje to bez wątpienia masę nowych kombinacji i usuwa kilka ograniczeń nałożonych przez twórców. Największym plusem według mnie jest właśnie fakt zaoszczędzenia masy pieniędzy, które można przeznaczyć na inne cele.

Modyfikację Glyph RuneEnchanting możecie pobrać stąd.

Fanowskie rozszerzenia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, które ingerują w system walki, to nie nowość na PlanetaGracza.pl. Jeszcze niedawno pisałem np. o ulepszonym mieczu Pani Jeziora, z którym ciachanie wrogów na kawałki będzie jeszcze większą przyjemnością. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się