Wiedźmin 3 ze zmianą, której pragną wszystkie dziewczyny świata

Wiedźmin 3 dziewczyny
Newsy PC

Wiedźmin 3 otrzymał kolejnego moda, który zdecydowanie jest wart uwagi. Można powiedzieć, że wprowadza do Dzikiego Gonu coś, czego i w świecie rzeczywistym chciałyby wszystkie kobiety.

Kto odpala jeszcze grę Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC i przy tym lubi „detale”, powinien zaopatrzyć się w HQ female hairstyles. To najnowsza modyfikacja do gry od CD Projekt RED, znacznie poprawiająca wygląd włosów. Jednak jak zaznacza autor projektu, mod nie jest zoptymalizowany dla komputerów z niższej półki, gdzie po instalacji możemy odczuć spadek płynności w grze.

Wiedźmin 3 i przepis na piękne włosy

Zakładając jednak, że mamy blaszaka na przyzwoitym poziomie sprzętowym, dzięki modyfikacji zobaczymy sporą różnicę w wyglądzie włosów wielu kobiecych charakterów w Wiedźminie 3. Poprawki dotyczą też części dziewczyn z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

To, co od razu rzuca się w oczy, to mniej kanciaste fryzury, czasem gęstsze włosy i pozbawione błędów. Przykładowo, fryzura Triss Merigold nie będzie się brzydko „wcinała” w tekstury twarzy. Opisywany mod jest kompatybilny ze starszą wersją Wiedźmina 3 (1.32) oraz z nowym next-genowym wydaniem.

Porównanie włosów przed i po instalacji moda. Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie