Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

8 komentarzy

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał nowy quest – odzyskaj medalion Vesemira

Jednemu z fanów Wiedźmin 3: Dziki Gon udało się stworzyć mod, który rozszerza rozgrywkę o dodatkową misję. Quest powiązany jest z główną linią fabularną gry.

Chyba każdy z miłośników gier RPG choć raz ukończył Wiedźmin 3: Dziki Gon. To kwintesencja gatunku i zarazem jedna z najlepszych produkcji w historii branży (lepsza może być tylko gra Wiedźmin 4). Ma jednak jedną dużą wadę – w pewnym momencie rozgrywki po prostu się kończy. A nie musi tak szybko, wystarczy dodać do gry mod Ciri’s Sole.

Owa modyfikacja wprowadza do gry nowy quest, który bezpośrednio łączy się z fabułą Wiedźmina 3. Misja dotyczy medalionu Vesemira skradzionego przez Wiedźmy z Krzywuchowych Moczarów (CDPR nie dopowiedziało tej historii w przypadku pozytywnego zakończenia). Jako Geralt pomożemy Ciri rozprawić się z ostatnią żyjącą staruchą i tym samym odzyskać przedmiot.

Nowa misja posiada dialogi i napisy, jednak oferuje tylko angielski język. Należy też wspomnieć, że nie zostały one dograne, a tylko wycięte z pełnej wersji gry. Jeśli chcecie sprawdzić na jakie nowe przygody natrafi para wiedźminów, to możecie pobrać z tej strony moda lub obejrzeć na poniższym materiale.

 

Instrukcja Instalacji moda:
Wypakuj archiwum do głównego folderu z grą.
Zapis gry utworzony po aktywacji moda nie będzie działał z wersją gry bez moda. Poleca się więc stworzenie nowego save’a.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się