Yennefer z serialu Netflixa zawitała do Wiedźmina 3 dzięki modyfikacji

Wiedźmin 3 - mod na Yennefer z serialu
PC

Yennefer, jedna z miłości Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, doczekała się świetnego moda, który podmienia model jej twarzy na ten inspirowany odpowiednikiem czarodziejki z serialu Netflixa.

Autorem tego fanowskiego dodatku jest WitcherSeb, który postanowił obdarować Yen wizerunkiem bliższym do Anya’i Chalotry – aktorki wcielającej się w serialu The Witcher w tę samą bohaterkę. Muszę przyznać, że wyszło mu to rewelacyjnie, co zresztą łatwo wywnioskować z porównania z powyższej grafiki.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod na Yennefer z serialu Netflix - porównanie wersji
Źródło: NexusMods

Moder przygotował odpowiednio dwa warianty swojego dzieła. Pierwszy z nich podmienia tylko wygląd samej twarzy, a drugi oprócz tego dodaje makijaż. Obie wersje mogą się podobać, dlatego niejeden gracz długo się będzie zastanawiał nad wyborem.

Anya Chalotra Netflix Yennefer możecie pobrać stąd.

Bardzo możliwe, że podobną Yennefer uświadczymy w DLC stworzonym z myślą o next-genowym wydaniu gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED zapowiedziało swego czasu, że ów wersja zostanie wzbogacona o DLC na podstawie serialu Netflixa. Choć szczegółów dalej brak, jest spora szansa, że będą to właśnie podobne zmiany kosmetyczne, jak te z omawianego moda.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie