Wiedźmin 3 Dziki Gon - Freya Allan Netflix Ciri

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

Mod na twarz Freyi Allan jako Ciri. Wiedźmin 3 z kolejną bohaterką z Netflixa

Czas na kolejny mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który powstał dzięki serialowi Netflixa o przygodach Geralta i jego świty. Tym razem przeniesiono do świata produkcji twarz Freyi Allan, która wciela się w Ciri.

Nie wiem, jak Wy uważacie, ale podoba mi się dobór aktorki obsadzonej w rolę Ciri. W związku z tym ucieszyło mnie powstanie moda Freya Allan Netflix Ciri, którego autorem jest niemiecki moder WitcherSeb. Poniżej możecie zobaczyć grafiki jego autorstwa, które pokazują owoce jego pracy.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Freya Allan Netflix Ciri_01
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Freya Allan Netflix Ciri_02
Źródło: NexusMods

Nowa twarz dziecka starszej krwi jest w zasadzie połączeniem tej pierwotnej z tą wymienionej aktorki. Widać to m.in. po zachowanej bliźnie na jednym z policzków. W zasadzie dopiero ten mod uświadomił mi, jak bardzo Freya Allan przy odpowiedniej charakteryzacji jest podobna do growej wersji Cirilly.

Freya Allan Netflix Ciri możecie pobrać stąd.

Niedawno opisywałem inną modyfikację, która wzbogaca grę Wiedźmin 3: Dziki Gon o twarz z serialu Netflixa. Czy są na sali fani Yennefer? Jeśli tak, zachęcam zajrzeć tutaj. Trzeba przyznać, że WitcherSebowi również i ta postać wyszła naprawdę dobrze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%