Mod na twarz Freyi Allan jako Ciri. Wiedźmin 3 z kolejną bohaterką z Netflixa

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Freya Allan Netflix Ciri
PC

Czas na kolejny mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który powstał dzięki serialowi Netflixa o przygodach Geralta i jego świty. Tym razem przeniesiono do świata produkcji twarz Freyi Allan, która wciela się w Ciri.

Nie wiem, jak Wy uważacie, ale podoba mi się dobór aktorki obsadzonej w rolę Ciri. W związku z tym ucieszyło mnie powstanie moda Freya Allan Netflix Ciri, którego autorem jest niemiecki moder WitcherSeb. Poniżej możecie zobaczyć grafiki jego autorstwa, które pokazują owoce jego pracy.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Freya Allan Netflix Ciri_01
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Freya Allan Netflix Ciri_02
Źródło: NexusMods

Nowa twarz dziecka starszej krwi jest w zasadzie połączeniem tej pierwotnej z tą wymienionej aktorki. Widać to m.in. po zachowanej bliźnie na jednym z policzków. W zasadzie dopiero ten mod uświadomił mi, jak bardzo Freya Allan przy odpowiedniej charakteryzacji jest podobna do growej wersji Cirilly.

Freya Allan Netflix Ciri możecie pobrać stąd.

Niedawno opisywałem inną modyfikację, która wzbogaca grę Wiedźmin 3: Dziki Gon o twarz z serialu Netflixa. Czy są na sali fani Yennefer? Jeśli tak, zachęcam zajrzeć tutaj. Trzeba przyznać, że WitcherSebowi również i ta postać wyszła naprawdę dobrze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie