Wiedźmin 3 - Geralt Remastered twarz

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Geralt Remastered, czyli poprawiony Biały Wilk w modzie do Wiedźmina 3

Powstał mod kosmetyczny do Wiedźmin 3: Dziki Gon, który zmieni twarz Geralta. W dotychczasowej formie jest bardzo czerwona, co może nie wyglądać naturalnie.

Modyfikacja Geralt Remastered autorstwa Walteriusmaximus zmienia odpowiednio kolor skóry i blizn. Poprawia także brwi oraz oczy, dlatego możemy mówić o wielu różnicach. Efekty prac moddera możecie zobaczyć poniżej:

Wiedźmin 3 - Geralt porównanie twarzy przed i po instalacji moda Geralt Remastered
Źródło: NexusMods

Co ciekawe, twórca wzorował się w swoim projekcie modelem CGI, który wykorzystano do stworzenia między innymi jednego z trailerów gry. Same brwi jednak zostały ręcznie przez niego przerysowane. Zastosowano do nich niestandardowe mapy wypukłości, dzięki czemu efekt końcowy prezentuje się jeszcze lepiej. Ta sama technologia dotyczy też ulepszonych blizn.

W mojej opinii całość prezentuje się naprawdę dobrze i cieszy mnie fakt, że ktoś nareszcie zwrócił na to uwagę. Grając w Wiedźmin 3: Dziki Gon wielokrotnie stwierdziłem, że coś mi nie odpowiada w standardowej twarzy Geralta. Na szczęście kolejny raz społeczność modderska przychodzi z pomocą, aby i temu zaradzić.

Geralt Remastered możecie pobrać stąd.

Jeżeli lubicie kosmetyczne poprawki do omawianej w artykule gry, być może zainteresuje Was np. tekst o ładniejszych cutscenkach. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu. A może chcielibyście bohaterom zmienić ich stroje? Tak się składa, że o takich modach też wielokrotnie pisaliśmy. Co powiecie na piękną, białą suknię dla Triss? Wszystko na jej temat znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się