Wiedźmin 3 z genialnymi zdjęciami Triss od znanej cosplay’erki

Kalinka-Fox-cosplay-Wiedzmin-3-Triss-Merigold
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Kalinka Fox to jedna z bardziej znanych modelek, która wciela się w dziewczyny z gry Wiedźmin 3. Zobaczcie jedne z najnowszych fotek, na których dziewczyna wcieliła się w Triss Merigold.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z gier, których raczej nigdy nie zapomnimy. Tytuł wciąż dostaje nowe mody, choćby niedawno dodane gorące romanse, stroje dla bohaterek oraz ulepszenia grafiki. Ciężko uwierzyć, lecz tytuł poprawiany sto razy nadal może być ładniejszy, co udowadnia scena moderska. Wszystkie najciekawsze projekty przejrzycie w naszej sekcji Mody do Wiedźmina 3.

Z drugiej strony gra żyje dzięki cosplay’om. Geralt, Yennefer, Ciri czy Shani to wciąż popularne postacie wśród osób zajmujących się tym tematem. No i nie zapominajmy o Triss Merigold, ponieważ rudowłosa czarodziejka to jedna z najczęściej “odtwarzanych” dziewczyn ze znanego uniwersum. Przedstawialiśmy już kilkadziesiąt cosplay’ów na przestrzeni lat i wszystkie możecie przejrzeć w tym miejscu – Wiedźmin 3 cosplay.

Spójrzcie na urocze zdjęcia, które wrzuciła na swój profil Kalinka Fox. Miłośnicy cosplay’u na pewno widzieli już kiedyś kreacje tej modelki, lecz jeśli coś Was ominęło, zapraszamy na jej fanpage na Facebooku.

Wiedźmin 3 – Kalinka Fox jeszcze raz jako Triss Merigold [7 zdjęć]

Na kolejnych podstronach prezentujemy kilka nowszych fotek dziewczyny w roli rudowłosej Triss. Modelka nie stroni od wyzywających ujęć, zatem miejcie to na uwadze.

Kolejne zdjęcia z Triss Merigold na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie