Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

CD Projekt RED wybiera najlepsze cosplaye z okazji 10 urodzin Wiedźmina 2

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na początku maja skończyło 10 lat. W związku z tym twórcy gry wybrali 10 świetnych cosplayów z całego świata, które przedstawiają postacie znane z serii.

Ale ten czas szybko leci! Naprawdę minęła już dekada od premiery drugiej gry o przygodach Geralta z Rivii i 6 lat od kiedy zadebiutował Wiedźmin 3. Nie tylko gracze świetnie wspominają produkcję, bo o tym samym mogą powiedzieć i sami twórcy. Ci w związku z dziesiątymi urodzinami Zabójcy Królów chcieli podziękować fanom. Dlatego wybrali 10 ciekawych cosplayów wykonanych przez ludzi z całego globu.

Co prawda, nie jest to Top 10, a deweloperzy bardziej chcieli pokazać świetne adaptacje wielu różnych postaci. Żadna z nich się w zestawieniu nie powtarza, ale bez wątpienia są wybór REDów jest naprawdę dobry. Nie przedłużając, zobaczcie sami i pochwalcie się, jak Wam się podobają kreacje fanów.

Cosplay z Wiedźmin - Caranthir z Dzikiego Gonu
1. Superintendent Cosplay (Niemcy) jako Caranthir z Dzikiego Gonu

Cosplay z Wiedźmin - Triss Merigold
2. Mira Ladovira (Rosja) jako Triss Merigold

Cosplay z Wiedźmin - Południca
3. Hanael Workshop (Polska) jako Południca

Cosplay z Wiedźmin - Keira Metz
4. Rotten Kraken (Francja) jako Keira Metz

Cosplay z Wiedźmin - Geralt
5. Taryn Cosplay (Włochy) jako Geralt z Rivii

Cosplay z Wiedźmin - Ciri
6. Cumoku (Korea) jako Ciri

Cosplay z Wiedźmin - Iorveth
7. Valtir (USA) jako Iorveth

Cosplay z Wiedźmin - Geralt jako kobieta
8. Debora Fuzeti (Brazylia) jako Geralt w kobiecej wersji

Cosplay z Wiedźmin - Francesca Findabair
9. Ainaven Cosplay (Kazachstan) jako Francesca Findabair

Cosplay z Wiedźmin - Leszy
10. Idromy’s Costumes (Belgia) jako Leszy

Z pewnością wielu się ze mną zgodzi, że propozycje wybrane przez twórców growego Wiedźmina prezentują się niesamowicie. Warto zwrócić uwagę, że jeden z cosplayów jest autorstwa naszej rodaczki. Jeżeli dalej macie niedosyt fantastycznych sesji zdjęciowych w tematyce produkcji CD Projektu, zachęcamy do zapoznania się z naszym ostatnim przeglądem wiedźmińskich fotografii, który znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się