Watch Dogs Legion potwierdzony przez Ubisoft. Pierwszy teaser gry

Wczorajszy przeciek dotyczący Watch Dogs Legion okazał się prawdziwy. Ubisoft oficjalnie potwierdza podtytuł gry oraz pośrednio informacje dotyczące miejsca akcji i funkcji wcielania się w postacie niezależne.

Kilkanaście godzin temu pisaliśmy o przecieku dotyczącym nowej odsłony serii Watch Dogs. Pochodził on z sieci Amazon, która przedwcześnie opublikowała kartę produktu. Okazuje się, że zawarte na niej informacje były prawdziwe.

Watch Dogs 3 to Watch Dogs Legion

Oficjalne konto serii na Twitterze zostało przemianowane na Watch Dogs Legion. Dostaliśmy krótki teaser gry oraz zapowiedź, że na targach E3 2019 dojdzie do pełnej prezentacji. To jednak nie wszystko – filmik został okraszony dopiskiem “God Save the NPCs”, co pośrednio potwierdza pozostałe wieści z wczoraj.

Watch Dogs Legion w Londynie

“God Save the NPCs” nawiązuje do hymnu Wielkiej Brytanii, który rozpoczyna się słowami God Save the Queen. Wymiana Królowej na NPCs wskazuje na prawdziwość kolejnej ważnej informacji, według której gracz będzie mógł wcielić się w dosłownie każdą postać, którą spotka na ulicy miasta.

W Watch Dogs Legion każda osoba spotykana w otwartym świecie ma pełny zestaw animacji, swój unikatowy głos, cechy charakteru i własny wygląd generowany i kierowanych przez systemy rozgrywki. W związku z tym gracze będą mogli wejść w rolę dowolnego NPC. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie jakaś postać wejściowa, którą będziemy rozpoczynali rozgrywkę, czy też całość ma się opierać na dowolnym wyborze.

Przypominamy też, że według przecieku z Amazonu, Watch Dogs Legion przeniesie nas do Londynu niedalekiej przyszłości po Brexicie. Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej, co wpłynęło na zmiany społeczne i polityczne. Technologia poszła naprzód i wpłynęła na losy całego miasta.

Więcej szczegółów oraz konkretny zwiastun gry zobaczymy na konferencji Ubisoftu z okazji targów E3. Start 10 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: