Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – rozmiar mapy. Są pierwsze szczegóły

Ubisoft przedstawił podczas targów E3 2019 wiele informacji na temat Watch Dogs Legion i trzeba przyznać, że tytuł robi naprawdę dobre wrażenie. Teraz otrzymaliśmy kolejne wieści, tym razem dotyczą one rozmiaru świata gry.

Ubisoft przeniósł markę Watch Dogs ze Stanów Zjednoczonych do Londynu, który będzie miejscem akcji nadchodzącej odsłony z podtytułem Legion. Trafimy do niedalekiej przyszłości, gdzie po brexicie świat stanął do góry nogami. Technologia opanowała miasto, na ulicach pojawiło się wojsko, a my – jako bohater gry – zaczynamy organizować ruch oporu, rekrutując do niego osoby spotkane na ulicach Londynu. No właśnie, jak daleko zajdziemy przemierzając miasto od zachodu na wschód oraz od północy na południe?

Watch Dogs Legion – mapa świata ma być naprawdę spora

Już wcześniej deweloperzy ujawnili, że podczas zabawy przy Watch Dogs Legion zobaczymy najsławniejsze miejsca w Londynie, takie jak: Big Ben, Tower Bridge, Camden, Piccadilly Circus czy Whitechapel.

Serwis PC Gamer informuje, że na mapę świata gry złoży się osiem dzielnic Londynu, w tym m.in. Camden i Westminster. Dyrektor kreatywny gry, Clint Hocking, zdradził natomiast na łamach PCGamesN, że londyński Watch Dogs Legion rozciąga się od Wellington Arch na zachodzie po Isle of Dogs na wschodzie oraz od Camden Market na północy po Windrush Square na południu, czyli mniej więcej do Brixton.

To naprawdę spory teren i choć nie poznaliśmy skali świata gry, możemy być pewni, że Ubisoft zapewni nam ogromne połacie terenu do zwiedzenia.

Premiera Watch Dogs Legion została zaplanowana na 6 marca 2020 roku. Zagramy na PC, PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się