Watch Dogs Legion – pierwsza grafika, dzisiaj prezentacja

Watch Dogs Legion – pierwsza grafika, dzisiaj prezentacja
E3 2019 Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Dzisiaj wieczorem zobaczymy oficjalną zapowiedź Watch Dogs Legion. Teraz możemy zerknąć na grafikę, która znalazła się na plakacie promującym tytuł.

Dzisiaj (10 czerwca) o godz. 22:00 rozpocznie się konferencja Ubisoftu na E3 2019. Jedną z najbardziej oczekiwanych gier, które na pewno pojawią się podczas wydarzenia, będzie trzecia część serii Watch Dogs, która nosi tytuł Watch Dogs Legion. W sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące plakat gry, który można zobaczyć w halach Los Angeles, gdzie odbywają się targi. Na grafice zobaczycie brytyjskiego Big Bena (w tle), zatem mamy kolejne potwierdzenie miejsca akcji, jakim będzie Londyn.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion w Londynie

Pierwszy teaser gry był okraszony hasłem “God Save the NPCs”, które nawiązuje do hymnu Wielkiej Brytanii rozpoczynającego się słowami God Save the Queen. Wymiana Królowej na NPCs wskazuje na prawdziwość kolejnej ważnej informacji z , według której gracz będzie mógł wcielić się w dosłownie każdą postać, którą spotka na ulicy miasta.

W Watch Dogs Legion każda osoba spotykana w otwartym świecie ma pełny zestaw animacji, swój unikatowy głos, cechy charakteru i własny wygląd generowany i kierowanych przez systemy rozgrywki. W związku z tym gracze będą mogli wejść w rolę dowolnego NPC. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie jakaś postać wejściowa, którą będziemy rozpoczynali rozgrywkę, czy też całość ma się opierać na dowolnym wyborze.

Przypominamy też, że według przecieku z Amazonu, Watch Dogs Legion przeniesie nas do Londynu niedalekiej przyszłości po Brexicie. Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej, co wpłynęło na zmiany społeczne i polityczne. Technologia poszła naprzód i wpłynęła na losy całego miasta.

Więcej szczegółów oraz konkretny zwiastun gry zobaczymy na konferencji Ubisoftu z okazji targów E3. Start 10 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie