Watch Dogs Legion postacie

Do Watch Dogs Legion zmierza tryb online. Znamy datę premiery i szczegóły

0 komentarzy

Poznaliśmy datę premiery i pierwsze szczegóły trybu online do Watch Dogs Legion. Tytuł Ubisoftu wzbogaci się o wiele interesujących trybów.

Już w momencie ogrywania najnowszego Watch Dogs na potrzeby recenzji odczułem brak pewnego elementu. Choć nieidealny, tryb online dodawał poprzednim odsłonom serii uroku.

Zabawa w chowanego z wrogim hakerem stanowiła miłą odskocznię od samotnego wykonywania misji. Bywała frustrująca, ale na dłuższą metę dobrze wspominam ten element poprzedników.

Legion również miał otrzymać tryb sieciowy, ale jego wydanie mocno się opóźniło. Do sieci trafił kod źródłowy gry i to właśnie ten czynnik najpewniej mocno opóźnił debiut multiplayera. W końcu Ubi uraczyło nas konkretnymi informacjami na temat oczekiwanego modułu sieciowego.

Watch Dogs Legion Online zadebiutuje już wkrótce

O dziwo, tym razem będzie to znacznie bardziej rozwinięta zabawa względem poprzednich iteracji Watch Dogs. W ręce graczy zostanie oddane kilka trybów zabawy po sieci.

Po pierwsze, gracze będą mogli łączyć się w czteroosobowe zespoły i dowolnie zwiedzać Londyn. Oczywiście przy zwiedzaniu miasta można wykonywać aktywności i brać udział w eventach.

Pojawią się też misje współpracy. Zespół maksymalnie czterech śmiałków otrzyma możliwość zwerbowania składu hakerów i starcia się z wrogimi siłami w mieście.

Co więcej Ubi zadbało też o wprowadzenie czegoś na kształt rajdów z gier MMO. Grupa graczy stanie przed pięcioma różnymi misjami (dostępnymi po ukończeniu głównych zadań fabuły), które oferują spore wyzwanie.

Nie mogło też zabraknąć trybu PvP. Na razie nie zetrzemy się bezpośrednio z graczami w ramach otwartej walki, ale w grze pojawi się arena spiderbotów. To deathmatch każdy na każdego, w którym kontrolujemy uzbrojone po zęby roboty eliminując przeciwników.

Aktualizacja z trybem online pojawi się na serwerach gry już 9 marca. Otrzymają do niej dostęp wszyscy gracze i jest ona w pełni darmowa.

Watch Dogs Legion ma się jeszcze długo rozwijać

Przy okazji wprowadzenia aktualizacji znajdzie się też coś dla posiadaczy Season Passa. Do gry trafią dwie misje: protokół strażnika i nie w naszym imieniu. Na tym oczywiście nie koniec zbliżających się powoli nowości.

Później do gry trafi znana z poprzednich odsłon Inwazja. Dodatkowo Ubi już szykuje nowe postacie do rekrutowania, świeże misje współpracy i inne, pomniejsze nowości. Konkretne terminy wydanie aktualizacji zostaną podane w późniejszym terminie.

Posiadacze Season Passa mogą już zacząć przygotowywać się na dodatek Bloodline. Sprawa jest o tyle ciekawa, że powróci w nim chociażby Aiden Pearce, a dodatkowo Ubi oficjalnie połączy uniwersum Watch Dogs i Assassin’s Creed przy pomocy postaci Darcy.

Nowości z pewnością nie zabraknie. Fani Watch Dogs Legion powinni trzymać rękę na pulsie, bo wirtualny Londyn ma nam jeszcze sporo do pokazania.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się