Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – nowy gameplay prezentuje jedną z misji i Londyn w porze nocnej

W sieci krąży zapis rozgrywki z Watch Dogs Legion, który pokazuje walkthrough misji o tytule Whistleblower.

Wideo, które trwa sześć minut, ujawnia jedno z zadań dostępnych w grze. Widzimy dwóch bohaterów w akcji: płatnego zabójcę i robotnika. Najpierw wydarzenia obserwujemy z perspektywy tego pierwszego, a później postać zostaje zmieniona (w grze będzie można to zrobić w dowolnym momencie). Filmik pokazuje Londyn w porze wieczorowo-nocnej.

Watch Dogs Legion trafimy do brytyjskiej stolicy w przyszłości, gdzie wszystko i wszyscy stanowią obiekt totalnej inwigilacji. Zadaniem gracza będzie zbudowanie ruchu oporu, stawienie czoła władzy i odzyskanie miasta.

Nowa odsłona serii o hakowaniu miała zadebiutować na początku tego roku. Premiera została jednak przesunięta na późniejszy termin. Teraz wiemy oficjalnie, że Watch Dogs Legion trafi do graczy 29 października, lądując na PC, PS4 i Xboksie One. Później tytułu można oczekiwać również na next-genach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się