Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Watch Dogs: Legion na zwiastunie PL. „Londyn ma przej***ne”

Ubisoft dzieli się nowym zwiastunem z Watch Dogs: Legion, w którym przekonuje, że Londyn ma naprawdę przej***ne.

W sieci wylądował kolejny trailer Watch Dogs: Legion, który rozpoczyna się słowami lektora „Panie i panowie Londyn ma przej***ne”. Filmik przedstawia bagno, jakim stało się miasto po ataku terrorystycznym i oczywiście my, jako gracze, musimy po tym wszystkim posprzątać.

W niedalekiej przyszłości pokazanej w Watch Dogs Legion, Londyn uciskany jest przez oportunistów, którzy pojawili się po niszczycielskich atakach terrorystycznych. Los Londynu leży w twoich rękach i zależy od twoich zdolności werbowania ruchu oporu i kontratakowania. Do dyspozycji masz całą populację potencjalnych rekrutów i wszystkie miejskie technologie. Hakuj, infiltruj i walcz o wyzwolenie Londynu. Witaj w ruchu oporu! – czytamy w opisie nowego trailera.

Przypominamy, że data premiery Watch Dogs Legion została ustalona na 29 października. Gra wówczas pojawi się na PC, PS4 i Xbox One. W późniejszym czasie produkcja trafi również na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się