Watch Dogs 2 na PS4 – ostateczna wersja vs. E3 Demo. Porównanie grafiki

Watch Dogs 2 na PS4 – ostateczna wersja vs. E3 Demo. Porównanie grafiki
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Pierwsza część Watch Dogs zebrała ostre cięgi za oprawę graficzną. Sprzedażowa wersja tytułu odbiegała bowiem w znaczny sposób od wcześniejszych materiałów promocyjnych, prezentowanych przez Ubisoft. Wielu graczy podchodziło zatem do sequela z pewnym dystansem, o czym mogła świadczyć choćby niższa niż oczekiwana przez dewelopera liczba pre-orderów na Watch Dogs 2.

Dwójka w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One pojawiła się już na rynku, zatem można sprawdzić, czy w tym przypadku również możemy mówić o pogorszeniu grafiki. Stosownej konfrontacji ostatecznej wersji Watch Dogs 2 na PS4 z tym, co widzieliśmy jeszcze podczas tegorocznych targów E3 w czerwcu, dokonał YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.

Autor porównania podkreśla, że ze względu na dynamiczną pogodę w grze, ciężko było uchwycić idealnie takie same warunki, lecz to co ostatecznie powstało, pozwala na wyciągnięcie wniosków. Jakie są Wasze?

Watch Dogs 2 vs. prawdziwe San Francisco. Jak Ubisoft odwzorował miasto?

Fotorealizm w grach to jedna z cech, do której deweloperzy próbują się nieustannie zbliżać. Co z tego wychodzi? Pewnie jeszcze trochę czasu minie, nim patrząc na screeny pomylimy je z rzeczywistością, choć trzeba przyznać, że niektóre produkcje wyglądają naprawdę prawdziwie.

Jak z odwzorowaniem San Francisco poradzili sobie deweloperzy Ubisoftu w niedawno wydanym Watch Dogs 2? Jeden z internautów (pseudonim EYuiS) postanowił to sprawdzić i wrzucił na serwis Imgur kilkanaście fotek prawdziwego miasta, które zestawił z podobnymi kadrami uchwyconymi w grze.

Mamy tutaj J-Town, Chinatown, Peace Pagoda, Transamerica Pyramid, Dragon’s Gate, Embarcadero, Pier 35 czy Alcatraz. Co powiecie na pracę deweloperów? Spisali się?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie