Watch Dogs 2 – ogromnie możliwości dostosowywania bohatera na nowym filmiku

Watch Dogs 2 – ogromnie możliwości dostosowywania bohatera na nowym filmiku
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Hakerzy też chcą być modni.

Watch Dogs 2 zapewni nam naprawdę spore możliwości, jeśli chodzi o przebieranie naszego bohatera. Gracze będą mogli zmieniać spodnie, czapki, bluzy, buty, okulary i wiele innych elementów garderoby.

Na przebieranki udamy się np. do wielkiej galerii handlowej, gdzie wybór fatałaszków ma być duży, lecz nie znajdziemy w nim nic wyjątkowego. Kto chce się wyróżnić, będzie mógł odwiedzać mniejsze sklepiki, w których natrafimy na bardziej wyjątkowe i unikatowe wdzianka.

Dostępne opcje personalizacji możemy podejrzeć w poniższym filmiku, który opublikował na YouTube użytkownik Arekkz. Zwróćcie uwagę na zakładkę Premium, która może sugerować, że część ubrań pojawi się w ramach DLC lub mikropłatności.

Przypominamy, że zadebiutuje 15 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Watch Dogs 2 – supersamochody, drony i otwarty świat. Sporo gameplay’u i nowe screeny

Pierwsza część Watch Dogs była ganiona przede wszystkim za niską jakość grafiki w porównaniu z tym, co Ubisoft pokazywał jeszcze przed premierą tytułu. Sporo osób zraziło się do gry, więc druga odsłona – jakby nie patrzeć – ma trochę pod górkę.

Sequel ma przywitać nas jeszcze większym światem, ulepszonymi metodami hakowania oraz nowym bohaterem, którym będzie 24-letni Marcus Holloway, walczący o sprawiedliwość w ramach grupy hakerskiej DedSec.

Poniżej możecie zobaczyć kilka screenów prezentujących ekipę DedSec, a zaraz pod nimi sporo materiałów z rozgrywki, odsłaniających nieskrępowaną jazdę po mieście, korzystanie z dronów, hakowanie, strzelanie oraz misje fabularne z początku kampanii Watch Dogs 2. Jesteście przekonani do dwójki i zamierzacie po nią sięgnąć? Tytuł zadebiutuje 15 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie