Watch Dogs 2 – hakowanie będzie czasem wymagało sporych umiejętności. Sami zobaczcie

Watch Dogs 2 – hakowanie będzie czasem wymagało sporych umiejętności. Sami zobaczcie
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Nie tylko strzelanie i brnięcie do przodu, lecz również trochę kombinowania.

Zapraszamy na kolejny gameplay z Watch Dogs 2, który opublikował tym razem serwis IGN. To zapis misji False Profits, który udowadnia, że haker bez swoich zabawek jest jak pająk bez pajęczyny.

Marcus Holloway ma przed sobą trudne zadanie – jego celem jest strzeżony budynek, w którego piwnicach skrywają się pradawne artefakty. Żeby dostać się do środka, musimy zręcznie operować dostępnymi gadżetami, jak latający dron oraz łazik obwieszony elektroniką.

Widać, że Watch Dogs 2 będzie wymagał czasem skupienia a akcja zwolni, by główne skrzypce zagrała taktyka. Odpowiada Wam taka rozgrywka?

Watch Dogs 2 – różne stroje, latanie dronem i zabawa na mieście. Pół godziny w świecie gry

Zapraszamy na kolejny gameplay z nadchodzącego Watch Dogs 2, które zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już w przyszłym miesiącu. Premiera 15 listopada.

Tym razem wstąpimy do kilku sklepów po nowe ciuchy, ukradniemy radiowóz, a pod koniec materiału polatamy dronem na czas. Oprócz tego będzie hakowanie, starcia z policją i szaleństwo samochodami. Ot, normalny dzień z życia hakera.

Watch Dogs 2 zagości na Waszych dyskach twardych czy odpuszczacie sobie przygody Marcusa Holloway’a?

Watch Dogs 2 – ogromnie możliwości dostosowywania bohatera na nowym filmiku

Watch Dogs 2 zapewni nam naprawdę spore możliwości, jeśli chodzi o przebieranie naszego bohatera. Gracze będą mogli zmieniać spodnie, czapki, bluzy, buty, okulary i wiele innych elementów garderoby.

Na przebieranki udamy się np. do wielkiej galerii handlowej, gdzie wybór fatałaszków ma być duży, lecz nie znajdziemy w nim nic wyjątkowego. Kto chce się wyróżnić, będzie mógł odwiedzać mniejsze sklepiki, w których natrafimy na bardziej wyjątkowe i unikatowe wdzianka.

Dostępne opcje personalizacji możemy podejrzeć w poniższym filmiku, który opublikował na YouTube użytkownik Arekkz. Zwróćcie uwagę na zakładkę Premium, która może sugerować, że część ubrań pojawi się w ramach DLC lub mikropłatności.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie