Grajcie za darmo w krwawą grę akcji przez cały weekend

Grajcie za darmo w krwawą grę akcji przez cały weekend
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli nie macie planów weekendowych i zamierzacie posiedzieć trochę przy komputerze, być może skusicie się na darmowe sprawdzanie Warhammer: Vermintide 2.

Warhammer: Vermintide 2 jest dostępne do ogrania za free w ramach darmowego weekendu na Steam. Zabawa już się rozpoczęła i potrwa do 2 września (niedziela), godziny 21:00 czasu polskiego.

Równocześnie studio Fatshark przeceniło swoją grę o 50 procent na Steam. Warhammer: Vermintide 2 kosztuje do 3 września 53,99 zł. Normalna cena (bez rabatu) wynosi 107,99 zł.

Battlefield 5 – otwarta beta. Wiemy, jak długo pogramy za darmo

Tak deweloperzy zachęcają do swojej produkcji na Steam:

Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja popularnej gry Vermintide. Gracze po raz kolejny sięgną po broń, aby wspólnie ćwiartować wrogów w krwawej, rewolucyjnej grze akcji osadzonej w apokaliptycznym, spustoszonym wojną świecie Warhammer Fantasy Battles. 

5 bohaterów powraca, aby stawić czoła jeszcze większemu zagrożeniu – połączonym siłom nikczemnej, siejącej spustoszenie armii Chaosu i dzikiej hordy skavenów. Wraz z drużyną zmierzysz się z niespotykanymi dotąd wyzwaniami, usiłując przetrwać nieustające ataki. Wybierz spośród 15 ścieżek rozwoju, rozwijaj talenty, dostosuj arsenał do własnego stylu gry, walcz z przeciwnikami na niezliczonych, skrupulatnie zaprojektowanych poziomach i podejmuj nowe wyzwania dzięki nowemu systemowi bohaterskich czynów. Tylko od Ciebie i Twoich sojuszników zależy, czy osiągniecie sromotną porażkę, czy zwyciężycie. Jeśli polegniecie, polegnie całe Imperium.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie