War Thunder ze sporą aktualizacją

Przywitajcie nową nację.

Gaijin Entertainment ogłosiło, że w grze War Thunder już wkrótce pojawi się siódma grywalna nacja – Francja. Aktualizacja 1.73 wprowadzi do rozgrywki bogate drzewko samolotów „Trójkolorowych”, udostępniając pilotom ponad 30 maszyn z różnych epok – od pierwszych jednopłatowców z lat 30. XX wieku do powojennych, wielozadaniowych odrzutowców.

Gaijin Entertainment ogłosiło, że w grze War Thunder, popularnym MMO akcji utrzymywanym w klimatach II Wojny Światowej, już wkrótce pojawi się siódma, grywalna nacja – Francja. Aktualizacja 1.73 wprowadzi do rozgrywki bogate drzewko samolotów „Trójkolorowych”, udostępniając pilotom ponad 30 maszyn z różnych epok – od pierwszych jednopłatowców z lat 30. XX wieku do powojennych, wielozadaniowych odrzutowców.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej i trwającej okupacji, inżynierowie zamieszkujący Francję w latach 1939-1945 wciąż starali się tworzyć projekty samolotów dla Francuskich Sił Powietrznych. Podstawowymi cechami, którymi miały charakteryzować się wszystkie nowe konstrukcje, były uniwersalność oraz wielozadaniowość przyszłych statków powietrznych. Założenia przyjęte przez francuskich konstruktorów w okresie II WŚ są łatwo dostrzegalne przede wszystkim w samolotach szturmowych. Po wojnie filozofia wszechstronności została zastosowana w odrzutowcach Armée de l’air. Kolejne generacje maszyn, dzięki uzbrojeniu głównemu i dodatkowemu, umieszczonemu pod skrzydłami lub kadłubem, mogły skutecznie wykonywać zarówno zadania myśliwskie, jak i bombowe.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.