Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

W Watch Dogs: Legion zagramy kolesiem z czkawką

W trakcie imprezy Ubisoftu zaprezentowano, jak będzie się zbierać drużynę w Watch Dogs: Legion. Postać z czkawką i powrót legendy na horyzoncie.

O Watch Dogs: Legion powiedziano już sporo. Do premiery nie pozostało zbyt wiele czasu, bowiem gra ukaże się 29 października 2020. Dzisiaj przedstawiono kilka ciekawych postaci.

Jedna z nich ma objawy czkawki i mimo że jest świetnym skrytobójcą, to niestety może nie zawsze poradzić sobie w trakcie cichej eliminacji przeciwników. Widać, że Watch Dogs: Legion mimo wszystko będzie nie do końca poważną produkcją, podchodzącą z humorem do postaci.

Natomiast całkiem poważnie zapowiada się powrót głównego bohatera poprzednich części. Mowa o postaci nazwiskiem Aiden Pearce. Zerknijcie koniecznie na zwiastun i dajcie znać, co sądzicie o najnowszym Watchdogs.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się