W sieci pojawił się nowy gameplay z The Order: 1886

Możecie zobaczyć na własne oczy czym charakteryzować się będzie next-genowa jakość.

Materiał filmowy udostępniony przez Ready At Dawn Studios cechuje widowiskowość, szkoda tylko, iż fragment z rozgrywki trwa raptem kilkadziesiąt sekund. Już teraz możemy jednak być pewni, iż tytuł zapewni nam satysfakcjonujące wrażenia wizualne. Pozycja prezentuje się wyjątkowo klimatycznie, pozwalając nam chłonąć atmosferę epoki wiktoriańskiej.

The Order: 1886 zawita wyłącznie na konsolę PlayStation 4, data wydania planowana jest na listopada 2014 roku. Tytuł będzie przynależał do gatunku gier TPP, rozgrywając się w realiach steampunku. Gra będzie stosunkowo liniowa, kładąc nacisk przede wszystkim na efektowne i spektakularne potyczki, kosztem pozostawienia graczowi większej swobody.


Ciekawa stylistyka, piękna grafika i intrygująca otoczka fabularna zapewne przekonają niejedną osobą by nie zapomnieć o opisywanym tytule. Możliwość wcielenia się w sir Galahada może być niezapomnianym doświadczeniem.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet