Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Uczta dla oczu, a grafika zalicza upgrade. Coś dla fanów Uncharted

Naughty Dog jak coś robi, to porządnie.

Konferencja Sony na E3 2017 to również kolejne spojrzenie na Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. To samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja, który można już zamawiać w PS Store za 169 zł.

Jeśli posiadasz potrójny pakiet Uncharted 4, edycję cyfrową deluxe Uncharted 4 lub pakiet odkrywcy, będzie można pobrać Zaginione Dziedzictwo jak tylko będzie dostępne bez dodatkowych opłat – czytamy na karcie gry w sklepie Sony.

Nowy fragment z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wygląda naprawdę pięknie i zanim do niego przejdziecie, zatrzymajcie się chwilę przy porównaniu grafiki od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1. Zestawił on podobne sceny z dodatku pochodzące z zeszłego roku z tymi najnowszymi. Wniosek? Jest lepiej!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się