UFL na pierwszej rozgrywce. Ronaldo ambasadorem gry

UFL - grafika
PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zaprezentowano pierwszy materiał z rozgrywki UFL, czyli konkurenta serii FIFA i eFootball. Potwierdzono również, że ambasadorem gry został sam Cristiano Ronaldo.

Niestety jeśli liczycie na obszerny pokaz rozgrywki, bardzo mocno się zawiedziecie. Twórcy pokazali ledwie kilka fragmentów gameplay’u i parę nagrań z menu. Dodatkowo sama gra nie powala oprawą, choć nie ona ma być najważniejszą częścią UFL.

Twórcy chcą wprowadzić niezbędne zmiany do gatunku symulatorów piłki nożnej. UFL staje w szranki z konkurencyjnymi seriami i stawia na elementy, na których zależy fanom gier piłkarskich.

W Strikerz Inc. mamy wielki szacunek dla wszystkiego, co zostało zrobione przez lata w piłkarskich grach wideo. Ale w tym samym czasie, czujemy, że społeczność tęskniła za zmianą. Naszym celem w UFL jest stworzenie gry, która jest odporna na problemy, które blokują postęp gatunku.

– powiedział szef Strikerz Inc., Eugene Nashilov

Poza Cristiano Ronaldo, gra posiada jeszcze czterech innych ambasadorów: Roberto Firmino, Kevina De Bruyne’a, Oleksandra Zinchenko i Romelo Lukaku.

Nie znamy jeszcze daty premiery produkcji Strikerz Inc. Gra ma ukazać się na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie