Ubisoft rozdaje prezenty w For Honor jako rekompensatę za niedziałające serwery

Zadowoleni z takich bonusów?

W ubiegły weekend miała miejsce awaria na serwerach Ubisoftu, która wpłynęła na działanie wielu gier, między innymi For Honor. Sporo graczy nie miało dostępu do sieciowych rozgrywek, były nerwy, frustracja i rozczarowanie.

Deweloper stara się teraz wynagrodzić niedogodności, proponując małe bonusy. Wszyscy gracze, którzy grali w For Honor pomiędzy 13 lutego a godziną 8 rano 26 lutego otrzymają darmowy, trzydniowy Status Czempiona w najbliższy weekend (3-5 marca). Kiedy zalogujesz się do gry 3 marca, na Twoim koncie pojawi się Status Czempiona (wszystkie kwalifikujące się konta powinny go otrzymać do północy czasu EST) – czytamy na forum Ubisoftu.

Dodatkowo w nadchodzący weekend będzie miał miejsce Rozkaz Społeczności, osoby biorące w nim udział otrzymają podwójną ilość Stali.

Poniżej przypominamy, co zawiera pakiet Status Czempiona:

– Więcej materiału z odzysku z demontażu sprzętu.
– Więcej łupu na koniec meczu.
– Bonus +25% do punktów doświadczenia.
– 3 ekskluzywne emblematy Czempiona
– Ekskluzywną Ikonę Czempiona obok Twojego imienia.
– Bonus +10% do punktów doświadczenia dla Twojej drużyny.
– Nałożenie się Statusów Czempiona ( na przykład, jeśli kupiłeś Przepustkę Sezonową, otrzymasz dodatkowe 3 dni Statusu).

Waszym zdaniem wystarczająca rekompensata?

For Honor – 5 rzeczy, które mogą Wam się nie spodobać w grze

Recenzje For Honor już za nami. Naszą ocenę możecie także poznać w tym miejscu. Natomiast redakcja serwisu Gamingbolt przygotowała interesujący materiał, w którym pokazuje 5 największych wad gry, które nie spodobają się hardcore’owym graczom.

Wśród wad wymienione są między innymi matchmaking, problemy z połączeniem w sieci czy też kampania na stałe podłączona online. Zerknijcie na poniższy materiał i dajcie znać, co sądzicie o najnowszej produkcji od Ubisoftu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.