Ubisoft o dacie premiery The Division oraz Rainbow Six: Siege

Czekacie na nowe tytuły sygnowane nazwiskiem Tom Clancy’s?

Ubisoft planował początkowo, że The Division zobaczymy jeszcze w 2014 roku. Niestety plany się zmieniły i obecnie wydawca mówi o bliżej nieokreślonym terminie tego roku. Od jakiegoś czasu krążą jednak po sieci domysły, że cisza wokół gry może oznaczać, iż tytuł zostanie przesunięty na następny rok.

Ubisoft reaguje na słowa internautów i ucina plotkę. Kanadyjski oddział firmy poinformował na Facebooku, że premiera Tomb Clancy’s: The Division nastąpi w 2015 roku, wraz z Tomb Clancy’s Rainbow Six: Siege.

Za pierwszy z tytułów odpowiada studio Massive Entertainment. The Division będzie shooterem ukazującym akcję z perspektywy trzeciej osoby, a fabuła opowie o groźnym wirusie, który dotknął mieszkańców Nowego Jorku. Tytuł powstaje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One i już teraz może poszczycić się naprawdę piękną grafiką.

Rainbow Six: Siege skupi się z kolei na walce służb specjalnych z terrorystami, kładąc nacisk na rozgrywkę w sieci. Jedna drużyna będzie starała się obronić pozycje, druga rozbić ich fortyfikacje siłą. Dynamiczny trailer znajdziecie tutaj. Gra powstaje na te same platformy, co The Division.

Która z gier zapowiada się ciekawiej?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet