Eksplozje rządzą w nowym zwiastunie Rainbow Six: Siege. Wieczorem rozgrywka na żywo

Kolejna odsłona kultowej serii strzelanek taktycznych wyjdzie w przyszłym roku na PC, PS4 0raz Xbox One.

Wypuszczony przez Ubisoft trailer nie jest może zbyt długi, lecz naszpikowany akcją po brzegi. Materiał pokazuje nowe ujęcia z rozgrywki Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, skupiając się na destrukcji mieszkania. Wysadzamy w powietrze ściany, sufit, stawiamy barykady oraz dziurawimy wszystko serią z karabinu. Czego chcieć więcej?

Nowe Rainbow Six skoncentruje się właśnie na walce w takich małych, zamkniętych przestrzeniach. Jedna drużyna będzie starała się obronić pozycje, druga rozbić ich fortyfikacje siłą.

Podczas wymiany ognia praktycznie wszystko poddamy destrukcji, choć – jak podkreśla Ubisoft – najlepszą drogą do zwycięstwa ma być w tych starciach taktyka oraz strategiczne myślenie. Bardzo dużą rolę podczas rozgrywki odegra również kooperacja (więcej o rozgrywce pisaliśmy tutaj).

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – jak odbić zakładnika?

Zauważyliście pewnie pod koniec filmiku, że dzisiaj Ubisoft planuje przeprowadzić transmisję z rozgrywki w serwisie Twitch. Jeśli jesteście zainteresowani, odwiedźcie nasz serwis o godzinie 20:00 – wszystko zobaczycie w oknie poniżej.

Watch live video from Ubisoft on www.twitch.tv

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.