Serious Sam: The First Encounter za darmo na GOG.com, ale tylko przez dwa dni

0 komentarzy

Do premiery nowej odsłony Serious Sama pozostał równo miesiąc. By przypomnieć fanom o cyklu, GOG.com udostępnia bezpłatnie Pierwsze Starcie z 2001.

Oferta będzie trwała jeszcze około 45 godzin – później strzelanka wróci do swojej starej ceny. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.

Przy okazji warto powiedzieć kilka słów o wspomnianej premierze nowej części gry. „Czwórka” ma zadebiutować 24 września. Termin dotyczy wyłącznie wersji na PC i Google Stadia. Na GOG.com i Steamie można składać zamówienia przedsprzedażowe na produkcję; kosztuje ona 142,99 złotych. Na premierę FPS-a na konsolach przyjdzie fanom jeszcze trochę poczekać (do 2021).

Natomiast jeśli chodzi o inne gry dostępne obecnie za darmo, to do czwartku niezawodny Epic Games Store oferuje dwa tytuły: God’s Trigger i Enter the Gungeon. Potrzebne linki znajdziecie tutaj.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się