Twórcy Project CARS zapowiadają darmowe DLC. W pierwszym Lykan Hypersport

Slightly Mad Studios chce nam wynagrodzić przydługie oczekiwanie na premierę wyścigów.

Po ostatnim przeniesieniu daty premiery, Project CARS powinien pojawić się na PC, PS4 i Xboksie One w połowie maja tego roku.


Twórcy przepraszali już za opóźnienia, a teraz dodają do tego coś bardziej konkretnego. Zapowiedziano właśnie, że co miesiąc dostaniemy darmowe DLC, w którym znajdzie się nowy samochód. Na pierwszy rzut idzie niesamowity Lykan Hypersport, czyli gwiazda nadchodzącego filmu Szybcy i Wściekli 7.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że to wspaniałe auto znajdzie się również w naszej grze i będziecie mieli okazję usiąść za kierownicą. Lykan Hypersport to pierwszy z serii darmowych samochodów, które będziemy rozdawać każdego miesiąca za to, że musicie dłużej oczekiwać na premierę – pisze dyrektor kreatywny Andy Tudor na oficjalnej stronie Project CARS.

Niedługo mamy poznać harmonogram z kolejnymi samochodami, a tymczasem zapraszamy na screeny oraz zajawkę z Lykan Hypersport!

Nie wiadomo, czy nowe samochody trafią w późniejszym czasie również do wersji tytułu na Wii U, której daty premiery wciąż nie znamy. Deweloper zaznacza jedynie, że wyścigi pojawią się na konsoli Nintendo jeszcze w tym roku.

Tak prezentuje się Lykan w filmie Szybcy i Wściekli 7

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet