Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Twórcy Call of Duty: Black Ops 4 po raz kolejny stawiają mocno na bronie

Wszystko jasne. Treyarch wie, jak przykuć graczy do ekranu.

Nie da się ukryć, że w serii Call of Duty to bronie grają bardzo ważną rolę. Nie inaczej będzie w przypadku Call of Duty: Black Ops 4, które już 12 października ukaże się na rynku.

Z tej okazji w sieci pojawił się najnowszy materiał wideo. Możemy na nim zobaczyć, czym bronie różnią się od siebie. Każda ma spełniać inne zadanie, dzięki czemu gracze powinni bez problemu odnaleźć ulubioną.

A co jeszcze czeka na graczy w Black Ops 4? Jak podkreślają twórcy, najnowsza odsłona będzie najbardziej zaawansowaną częścią jeśli chodzi o tryb rozgrywki online. Na pole bitwy wracają Specjaliści, ale to nie oni będą głównymi bohaterami gry. Najważniejsza w serii zawsze była broń i nie inaczej będzie tym razem. Twórcy obiecują, że system broni został zmodyfikowany bardziej niż we wszystkich trzech częściach Black Ops razem wziętych. Przebudowany został model ich animacji, a każda broń ma mieć swój własny pakiet dodatków (wcześniej były one uniwersalne). Dodatkowo dostępny będzie tryb Operatora, jeszcze bardziej pozwalający personalizować broń. Gracz będzie musiał się uczyć broni i tego jakie może mieć możliwości każda sztuka.

Zdrowie nie będzie się automatycznie regenerować. Będzie trzeba do tego użyć specjalnego przycisku i jak twierdzą twórcy, przycisk ten ma być tak samo istotny jak ten odpowiedzialny za ładowanie broni. Dzięki takiemu systemowi zdrowia, Call of Duty: Black Ops 4 będzie bardziej taktyczne od poprzednich części. Co więcej, w grze nie będzie wspomaganych skoków i biegania po ścianach.

Ponadto do serii wracają Rozgrywki Ligowe, które pozwolą na większą rywalizację pomiędzy graczami.

W grze będzie też tryb Battle Royale z ogromną mapą zawierającą pojazdy naziemne jak latające. Tryb ma nosić nazwę Blackout.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%