Turniej League of Legends na Polsacie. Przełom dla e-sportu w Polsce?

Turniej League of Legends na Polsacie. Przełom dla e-sportu w Polsce?
E-sport PC
[caption id="attachment_25878" align="aligncenter" width="2048"]League of Legends League of Legends[/caption] Kto wie, czy niebawem e-sport nie będzie traktowany na równi ze zwykłym sportem przez duże stacje telewizyjne.
Już jutro na kanale Polsat Sport News będzie można zobaczyć pierwsze mecze rozpoczynającego się tygodnia europejskich rozgrywek letniego sezonu League of Legends Championship. Start o godzinie 18.00. Dlaczego o tym piszemy? Otóż w momencie, kiedy tego rodzaju wydarzeniem zainteresowała się taka stacja jak Polsat, jest spore prawdopodobieństwo, że kolejne imprezy nie ominą polskich stacji. To świetna promocja dla e-sportu w Polsce, na której gracze powinni skorzystać. Wspomniane wydarzenie będzie komentować trzech graczy: Michał Avahir Kudliński, Adam Musek Górski oraz Dominik Nero Intergate Dąbrowski. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój e-sportu w Polsce. Oby więcej takich inicjatyw w polskiej telewizji!
Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie