Ciekawe jakby skończył, gdyby strzelał w Polsce. Włam na streamie z LoLa

Streamer postrzelił włamywacza w trakcie meczu LoLa
Newsy PC

Pewien streamer grał w LoLa , lecz nie szło mu za dobrze. Na domiar złego do jego mieszkania próbował się ktoś włamać. Na nagraniu słychać strzały.

Niejaki mattdamnit to dość mało popularny streamer, który na Twitchu ma mniej niż 1000 obserwujących. Ostatnia sytuacja może jednak okazać się dla niego sporym zastrzykiem popularności. W końcu niecodziennie ktoś próbuje się włamać do domu streamera i to w trakcie transmisji…

Złodziej musiał wybrać zły moment, bo postanowił naruszyć przestrzeń prywatną streamera zaledwie parę minut po rozpoczęciu „strumyka”. Usłyszał bowiem, że ktoś próbuje włamać mu się do domu. mattdamnit posiada broń, więc od razu ją wziął i… ruszył w stronę niedoszłego napastnika. Na wciąż trwającym streamie dało się usłyszeć strzały z pistoletu. Najpierw jeden, a potem cztery kolejne.

Później widzowie mogli słyszeć zamieszanie. Jakaś kobieta zaczęła radzić, aby ktoś został w domu, gdy ona wykona telefon na policję. Po jakimś czasie pojawiły się syreny policyjne. Przez resztę transmisji było słychać niezrozumiałe słowa i wymianę zdań. Podejrzewa się, że napastnik został postrzelony, a policja przewiozła go do szpitala. mattdamnit wrócił do rozgrywki, ale w połowie zdania „strumyk” się zakończył.

Od tamtej pory streamer wrzucił tylko mema na swojego Twittera, w którym wyśmiewa złodzieja próbującego się wkraść do mieszkania gracza, który przegrał z rzędu parę gier LoLa. To akurat prawda – wcześniej streamer wygrał trzy mecze, lecz szczęście go opuściło i kolejne rozgrywki cały czas przegrywał. Niestety, aktualnie jego konto na Twitterze jest prywatne, a Twitch usunął całe nagranie. Możemy sobie tylko wyobrażać, jak podobna sytuacja mogłaby się potoczyć, gdyby całe zajście miało miejsce w Polsce…

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie