Turbulence - Airplane Suvival Simulator - pasażerka samolotu z założoną maską

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Powstaje polska gra o locie samolotem śmierci

Na przestrzeni lat wyszła masa symulatorów lotu, ale tylko garstka z nich pozwalała wcielić się w pasażera samolotu. Oto Turbulence – Airplane Survival Simulator, gdzie naszym zadaniem jest uratowanie pozostałych podczas poważnej awarii w przestworzach.

PlayWay niejednokrotnie prezentowało naprawdę pokręcone pomysły. Jeszcze niedawno pisaliśmy o grze, gdzie zbudujemy własne piekło i wymierzymy brutalne kary grzesznikom. Trzeba przyznać, że ten rodzimy gigant nie przestaje nas zaskakiwać. Bez wątpienia koncept Turbulence wydaje się być czymś odkrywczym. Poniżej możecie zobaczyć trailer produkcji:

Aż się chce powiedzieć „Czy leci z nami jakiś lekarz?”, oglądając tę zapowiedź. Jestem ciekaw, kim z wykształcenia jest bohater, w którego się wcielamy, ponieważ ten zdaje się znać na procedurach naprawczych samolotu oraz na ratownictwie. Sam naliczyłem przynajmniej trzy ofiary, którym perfekcyjnie pomogliśmy opatrzeć rany. Nawet z urwaną ręką sobie poradziliśmy!

Dobrze, dość tych uszczypliwości, ponieważ w mojej opinii prezentuje się to naprawdę dobrze. Zastanawiam się tylko, co takiego twórcy zaproponują ze swojej strony, aby gra nie znudziła się po dłuższej chwili. Na szczęście ma nie zabraknąć losowo generowanych usterek, dlatego szybko nie powinniśmy odłożyć gry na cyfrową „półkę”.

Na ten moment nieznana jest jeszcze data premiery gry, ale projekt możecie już dodać do swojej listy życzeń, jeżeli macie taką ochotę. Link do karty produktu w serwisie Steam znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się