Drug Dealer Simulator 2 sprawdzicie za darmo już teraz. Kontynuacja polskiego hitu

Drug Dealer Simulator 2 do sprawdzenia za darmo. Nowy polski megahit?
Newsy PC

Z jakiegoś dziwnego powodu graczom bardzo spodobała się perspektywa sprzedaży nielegalnych substancji. Dlatego też powstaje Drug Dealer Simulator 2, a jego demo ogracie bez opłat.

Choć napisałem “z jakiegoś dziwnego powodu”, doskonale ten powód znam. Polskie Drug Dealer Simulator okazało się po prostu wypełniać “symulatorową” niszę, o której chyba nie pomyślał za bardzo nikt wcześniej. Tytuł może nie okazał się dziełem kompletnym, ale z pewnością mógł zaoferować sporo godzin dość specyficznej rozrywki. Nic więc dziwnego, że zmierza do nas kontynuacja, która ma być jeszcze bardziej obfita w zawartość i różne… substancje do szmuglowania.

Twórcy już wcześniej zapowiadali, że w grudniu udostępnione zostanie demo “dwójki”. Jak obiecali – tak się stało. W serwisie Steam można już pobierać pliki i spróbować swoich sił w kontynuacji bardzo popularnej polskiej produkcji. Ja jeszcze nie grałem, więc nie opiszę swoich wrażeń, ale zachęcam Was do wypróbowania samemu.

Co sprawia, że ktoś zostaje dealerem? Jak dealer zmienia się w narkotykowego barona? Przekonaj się w DDS2, symulatorze z dynamicznym otwartym światem i trybem kooperacji. Zbuduj sieć kontaktów, twórz narkotyki i zarządzaj swoim kartelem na Isla Sombra, gdzie jedynym prawem jest władza.

– czytamy w opisie gry

Jak więc widać, tym razem twórcy zabierają nas w nieco bardziej malownicze zakątki świata niż szarobure miasto. Tym razem naprawdę będziemy mogli rozwinąć własne imperium i stać się prawdziwym baronem. Do tego z przyjaciółmi, bo tytuł zaoferuje tryb co-op.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie