Tuning komputera? Oto najlepszy Tower Mod według internautów

Rycerze Zodiaku kontratakują w modzie Pandora Box Pegasus.

Czasy dzieciństwa bywają niewyczerpanym źródłem inspiracji dla artystów. Właśnie w takich wspomnieniach brazylijski moder Allyson Carneiro znalazł natchnienie do stworzenia moda, który przyniósł mu ważną nagrodę w prestiżowym konkursie Case Mod World Series 2016.

Pomysł na mod Pandora Box Pegasus wziął się z popularnego serialu Saint Seiya: Knights of the Zodiac, znanym w Polsce jako Rycerze Zodiaku. Jeden z głównych bohaterów anime, Seiya, nosił zbroję Pegaza, przechowywaną w specjalnym metalowym pudle. To właśnie ten przedmiot stanowił główną inspirację dla Brazylijczyka.


Moder pracował na obudowie Cooler Master MasterCase 5. Na jej panelu bocznym umieścił głowę Pegaza, a z przodu znalazło się miejsce dla… figurki Rycerza Seiya. Cały proces powstawania moda można podziwiać na specjalnym blogu założonym przez Carneiro.

Choć początkowo Allyson Carneiro nie zamierzał startować w CMWS 2016, wątpiąc w powodzenie swojej pracy, ostatecznie jednak postanowił zaryzykować i… Był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Projekt zrobił spore wrażenie i został uznany przez internautów za najlepszy Tower Mod.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

31 Shares
Share31
+1
Tweet