Trzeci sezon The Walking Dead – trailer premierowy

Trzeci sezon The Walking Dead – trailer premierowy
Filmiki z gier Mobile Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

Zagramy jeszcze w tym miesiącu.

Już 20 grudnia rozpoczniemy nową przygodę w trzecim sezonie The Walking Dead, którego nazwa brzmi A New Frontier. Tego dnia światło dzienne ujrzą dwa pierwsze epizody (z pięciu), nazwane Ties That Bind Part I oraz Ties That Bind Part II. Możemy zatem mówić o podwójnej premierze.

Poniżej znajdziecie finalny zwiastun pierwszych odcinków nadciągającego sezonu, który tak oto opisano na karcie produktu w PS Store:

Cztery lata po tym, jak społeczeństwo zostało rozdarte przez ręce nieumarłych, z chaosu wyłaniają się enklawy cywilizacji. Ale za jaką cenę? Czy żyjącym można zaufać na tych nowych terenach?

Jako Javier, młody mężczyzna zdeterminowany, by znaleźć rodzinę, którą mu odebrano, poznajesz dziewczynę, która doświadczyła niewyobrażalnej straty. Nazywa się Clementine, a wasze losy są splecione w historii, w której każda decyzja może być twoją ostatnią.

Przypominamy, że w The Walking Dead: A New Frontier zagramy na komputerach PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Trzeci sezon The Walking Dead – tak się prezentuje!

Jeśli już teraz chcecie poczuć przedsmak nadciągających atrakcji, odpalajcie poniższy filmik, opublikowany przez deweloperów z okazji zakończonego niedawno The Game Awards 2016.

Filmik nie zdradza za wiele, przedstawiając bohatera imieniem Javier, którego dziadek po śmierci przemienia się w szwędacza.

Spodziewamy się kolejnych trudnych decyzji, jeszcze większej dawki strachu oraz naprawdę dobrej fabuły.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie