Trylogia Uncharted na PlayStation 4 coraz bliżej?

W sieci pojawiła się kolejna informacja, która sugeruje, że Sony będzie jednak chciało wydać trylogię Uncharted przeznaczoną na PlayStation 4.

Internetowy sklep CeDe.ch udostępnił ofertę gry o nazwie Uncharted Trilogy HD Edition, która przeznaczona jest na PlayStation 4. Z nazwy łatwo wywnioskować, że chodzi o trylogię popularnej serii gier, ale tym razem zremasterowaną specjalnie na potrzeby konsoli najnowszej generacji od Sony. Czyżby szykowało się coś na wzór The Last of Us Remastered? Na to wygląda. Sklep CeDe.ch podaje również datę premiery na 30 września tego roku.

W tej chwili nie jest to jednak informacja potwierdzona przez Sony, ale wiele wskazuje na to, że jednak japoński gigant może się zdecydować na wydanie takiej trylogii. Po pierwsze premiera Uncharted 4 została niedawno przesunięta z czerwca na przyszły rok. Sony nie ma więc zbyt wielu ekskluzywnych tytułów, które miałyby pojawić się w drugiej połowie tego roku. Pozostaje więc luka w premierach, które z pewnością trylogia Uncharted skutecznie by wypełniła. Tym bardziej, że The Last of Us Remastered zostało bardzo dobrze ocenione przez graczy i recenzentów z całego świata, również sprzedaż tego tytułu okazała się więcej niż zadowalająca. Popyt na remastery więc jest.


Ponadto już wcześniej szef Sony Worldwide Studios, czyli Shuhei Yoshida sugerował, że trylogia Uncharted idealnie nadaje się na remastera dla PlayStation 4. Nic w tym dziwnego. Sony wcześniej podawało, że około połowa posiadaczy PlayStation 4, nie miała wcześniej PlayStation 3. Jest więc spora szansa, że w ogóle nie grali w Uncharted i zapewne skuszą się na nową wersję przed wydaniem czwórki.

Co o tym sądzicie? Uncharted Trilogy HD to tylko kwestia czasu?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

35 Shares
Share34
+11
Tweet