Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tryb Blackout w Call of Duty: Black Ops 4 za darmo!

Activision ma dla graczy niespodziankę.

Już od 17 do 24 stycznia gracze będą mogli testować tryb Blackout w Call of Duty: Black Ops 4. Activision udostępnia zatem część swojej gry całkowicie za darmo.

Do testów będą zasiąść posiadacze PS4, XOne oraz PC. Oprócz trybu Blackout, który wzorowany jest na popularnym Battle Royale, do sprawdzenia będzie również tryb Zombies. Zabraknie więc klasycznego multi z DM i TDM na czele.

Nie da się jednak ukryć, że będzie to świetna okazja do zapoznania się z trybem Blackout w Call of Duty: Black Ops 4. Jeśli nie mieliście jeszcze szansy na to, gorąco zachęcamy!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się