Trackmania Remake już dostępna! Zagramy za darmo (z opcjonalnymi płatnościami)

Trackmania Remake już dostępna! Zagramy za darmo (z opcjonalnymi płatnościami)
Gry za darmo Newsy PC

Odnowiona Trackmania Nations debiutuje w Epic Games Store i Uplay. W produkcję można grać bez żadnych opłat, choć są też dwie opcje abonamentu.

O tym, remake słynnej Trackmanii będzie darmowy, wiemy już nie od dziś. Tytuł miał jednak zaoferować opcję dobrowolnej subskrypcji, która poszerza możliwości gracza. Ta informacja wzbudziła emocje wśród fanów; pojawiły się głosy, że jeśli już trzeba coś płacić, to lepiej zrobić to raz i móc cieszyć się pełną grą, a nie wymyślać abonamenty. Twórcy nie przychylili się jednak do sugestii i zrealizowali własną wizję płatności za produkcję.

I tak dostępne są trzy opcje dostępu: Starter Access, Standard Access i Club Access. Ten pierwszy jest darmowy i daje możliwość zabawy na 25 torach (zarówno z trybie dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowym), zdobywania medali i wypróbowywania tras zrobionych przez innych fanów gry. Możemy też korzystać z podstawowych edytorów.

Co zaś dotyczy pozostałych dwóch płatnych wariantów, to Standard Access daje m.in. pełen dostęp do edytorów w grze i umożliwia udział w dziennych wyzwaniach. Standard Access kosztuje 39,99 złotych i jest ważny przez rok. Club Access oferuje oczywiście jeszcze więcej możliwości, takich jak kustomizacje, skórki czy opcja stworzenia własnego klubu i interakcji z innymi – za to zapłacimy 119,90 za rok i 249,90 złotych za trzy lata.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie