Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowa Trackmania będzie za darmo – z opcjonalną roczną subskrypcją

Ubisoft Nadeo poinformowało, że remake Trackmanii Nations będzie – tak samo jak pierwowzór – dostępny darmowo. Mimo to będzie można coś zapłacić.

Bez żadnych opłat będzie można pograć w trybie solo i multi, natomiast by odblokować dodatkowe możliwości, takie jak codzienne wyzwania i wyścigi dnia, fani produkcji będą musieli wykupić roczną subskrypcję. Nie będzie to wiele – przyjemność ta ma kosztować około 40 złotych.

Przy okazji warto przypomnieć, że oryginalna wersja gry jest dostępna obecnie za darmo na Steamie. Jeśli ktoś ma ochotę, by sobie pograć, odsyłamy pod ten adres.

Trackmania Nations Remake ma zachować główne założenia pierwowzoru, będąc produkcją stosunkowo prostą i intuicyjną (sterowanie nadal będzie opierać się na czterech strzałkach). Tym razem tytuł ma zostać nieco unowocześniony i poszerzony. Twórcy posłuchali wskazówek fanów, jak to wszystko może wyglądać. Rozbudowane będą przede wszystkim opcje tworzenia tras.

Produkcja ukaże się wyłącznie na pecetach, trafiając na Epic Games i Uplay 1 lipca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się