Pobieraj za darmo wyścigi na PlayStation i Xbox. Ubisoft ogłasza premierę

Gracze grają coraz mniej i coraz krócej | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

Od dzisiaj posiadacze konsol PS5, PlayStation 4, Xbox Series oraz Xbox One mogą dołączyć do grona osób ścigających się w grze Trackmania. Tytuł został wcześniej wydany na PC.

Darmowa Trackmania zadebiutowała na PC w 2020 roku i dopiero teraz przyjechała na konsola PlayStation i Xbox. Co warte podkreślenia, z nową oraz dostosowaną zawartością.

Tutaj pobierzesz grę za darmo na konsole

Wydawca gry, firma Ubisoft, ogłosiła premierę wyścigów w wersji konsolowej i od razu podrzucam Wam linki do pobrania:

W komunikacje wydawcy podkreślono, że konsolowa premiera zawiera edytor tras zaprojektowany specjalnie dla graczy konsolowych. Dodaje też setki nowych bloków przeznaczonych do rozgrywki oraz stylizowania otoczenia tworząc kolekcje ponad 3000 segmentów. Gra posiada system crossplay i crossprogresji.

Na koniec wspomnę, że wersja na konsole posiada takie same pakiety jak wersja PC. Mamy darmowy pakiet Startowy, pakiet Standardowy za 49,99 zł na rok i pakiet Klubowy za 129,99 zł na rok lub 279,99 zł na trzy lata.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie