Trackmania za darmo na PlayStation i Xbox. Szykujcie się na odpalenie silnika

Trackmania
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft informuje o dacie premiery Trackmanii na PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz w chmurze (Amazon Luna). Podobnie jak na PC, pogramy za darmo.

Posiadacze komputerów już od pewnego czasu mogą grać za darmo w Trackmania. Już za kilka dni tytuł zostanie udostępniony również na konsolach oraz w chmurze.

Trackmania za darmo. Gdzie pobrać?

Ubisoft, wydawca gry, poinformował, że gra zadebiutuje na konsolach oraz w chmurze (za pośrednictwem Amazon Luna) już 15 maja. Na Steam pojawił się natomiast następujący komunikat:

Odczujecie wyścigowe emocje bardziej niż kiedykolwiek dzięki rozgrywce międzyplatformowej i postępom międzyplatformowym. Dołącz do społeczności milionów graczy, graj w niezliczoną ilość wydarzeń na mapach stworzonych przez innych oraz wyrażaj swoją kreatywność dzięki potężnemu edytorowi tras i innowacyjnym funkcjom społecznościowym

Kto chce pobrać tytuł, niech 15 maja uderza pod poniższe adresy:

Jeśli chcesz natomiast pobrać grę za darmo na PC, znajdziesz ją m.in. na Steam pod tym adresem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie