Twórcy Crash Bandicoot 4 szykują się do zapowiedzi nowej gry

Crash Bandicoot - Crash
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Studio Toys for Bob szykuje się do zapowiedzi swojej kolejnej produkcji. Twórcy Crash Bandicoot 4 opublikowali na Twitterze dość wymowny wpis.

Na Twitterze zespołu pojawił się obrazek zawierający wzmiankę o nowej, nieogłoszonej produkcji studia. Jego ostatnia gra, Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, zadebiutowała w 2020 roku. Firma pomagała też innym oddziałom Activision Blizzard w rozwoju Call of Duty: Warzone i dołożyła swoją cegiełkę do marki Overwatch.

Opublikowanie takiego wpisu może sugerować, że studio zapowie swój nowy projekt już niedługo. Najbliższą okazją, na jakiej moglibyśmy spodziewać się ogłoszenia, są targi Gamescom 2022.

Na ten moment nie wiadomo, jaką grą zajmuje się Toys for Bob. Może to być Crash Bandicoot 5, ale też zupełnie inna produkcja, na przykład nowa odsłona Spyro lub świeża marka. Póki co możemy się jedynie domyślać.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas przyjęło się bardzo ciepło i niejako przywróciło markę do życia. W naszej recenzji chwaliliśmy ten tytuł za piękną oprawę, różnorodność oraz bardzo udany projekt lokacji. To „solidna produkcja na miarę współczesnych czasów, która da mocno popalić nawet starym wyjadaczom”.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie