Total War: Warhammer stawia na bestie

Nowy zwiastun przedstawia Bestie Chaosu.

Creative Assembly przygotowało kolejny materiał związany z grą Total War: Warhammer. Tym razem gracze mogą przyjrzeć się armii Bestii Chaosu dla trybu kampanii. Armia ta ma być dostępna w ramach dodatku Call of the Beastmen, który już 28 lipca będzie dostępne w cenie około 15 euro.

Armia Bestii Chaosu to przede wszystkim stwory i demony, a także różnego rodzaju mutanty. W dodatku bestie nie będą mogły tworzyć miast, a jedynie obozowiska.

Jak się gra Bestiami Chaosu? Oto odpowiedź:

W tej chwili dostępnych jest pięć różnych armii w ramach gry Total War: Warhammer. Produkcja trafiła do sprzedaży 24 maja tego roku na PC. To już dziesiąta część popularnej serii strategii Total War.

W grze przedstawiony jest konflikt różnych ras o władzę nad Starym Światem, który nekąny jest przez demoniczne siły Chaosu. Tak samo jak w poprzednich odsłonach, twórcy stawiają przede wszystkim na widowiskowe walki ogromnych hord przeciwników. Nie brakuje też tutaj rozbudowy miast, rozwijania technologii oraz handlowania i dyplomacji.

Udana próba wejścia w świat Warhammera

Przeniesienie gry do miejsca opanowanego przez czarodziejów i orków, bardzo spodobała się graczom. Obecnie średnia ocen redakcji z całego świata według serwisu Metacritic wynosi aż 86 punktów na 100, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: