Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Total War Saga: Troy za darmo przez pierwszą dobę od premiery

Total War Saga: Troy ma zadebiutować 13 sierpnia jako gra na wyłączność dla Epic Games Store. Co ciekawe, osoby zainteresowane produkcją będą mogły ją otrzymać za darmo przez krótki czas od premiery.

SEGA i Creative Assembly poinformowały dziś, że premiera Troy planowana jest na połowę sierpnia. Tytuł trafi wówczas do sklepu Epic Games jako exclusive. Dodatkowo wyjawiono, że gra będzie dostępna za darmo przez pierwszą dobę od debiutu. Dodana raz do biblioteki ma pozostać w niej na zawsze, tak jak zresztą inne tytuły rozdawane na platformie twórców Fortnite’a.

Warto również wspomnieć, że Total War Saga: Troy będzie exclusive’m dla Epic Games Store przez pierwsze 12 miesięcy. Po roku trafi również na „inne platformy”, takie jak Steam. Jeśli więc ktoś nie używa sklepu Epików, to będzie musiał poczekać na tytuł równo rok – premiera Troy na Steamie odbędzie się bowiem dokładnie 13 sierpnia 2021.

Total War Saga: Troy to kolejny – drugi – spin-off serii Total War. Tym razem bierzemy udział w wojnie trojańskiej. Wcielamy się w jedną ze stron konfliktu: wojska Troi lub nacierającą na miasto armię grecką – i prowadzimy naszych wojowników do zwycięstwa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się