Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Total War: Shogun 2 za darmo od przyszłego tygodnia

Studio Creative Assembly ogłosiło właśnie, że od poniedziałku udostępni bezpłatnie na platformie Steam Total War: Shogun 2. To kolejna akcja, która ma na celu zachęcić graczy do pozostania w domach.

Na oficjalnej stronie Total War pojawiła się wiadomość, że po weekendzie twórcy będą rozdawać za darmo Shogun 2. Creative Assembly tłumaczy decyzję w prosty sposób: chodzi o to, by choć trochę umilić graczom pobyt w domach w trudnych czasach. Strategię będzie można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki od poniedziałku 27 kwietnia do 1 maja. Oczywiście przypisując ją do swojego konta, zatrzymamy ją na zawsze.

Total War: Shogun 2 zabiera nas do Japonii z czasów feudalnych (XVI wiek), gdzie trwa niekończący się konflikt pomiędzy klanami. Wcielamy się w przywódcę nacji o imieniu Daimyo i stajemy przed zadaniem ponownego zjednoczenia kraju pod naszym panowaniem. Aby to zrobić, walczymy, podbijamy terytoria i budujemy państwo silne gospodarczo i politycznie.

Produkcja zadebiutowała w 2011 i okazała się dużym hitem – średnia jej ocen w serwisie Metacritic.com wynosi 90 procent (na podstawie 62 opinii krytyków). Na razie tytuł jest dostępny na Steamie po aktualnej cenie, która wynosi 128 złotych – więc chyba warto poczekać jeszcze chwilę, by móc się cieszyć świetną grą zupełnie za darmo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się