Total War: Warhammer Trilogy najtaniej w historii!

Total War: Warhammer Trilogy
Newsy PC Promocje

W świetnej cenie pojawił się zestaw trzech gier z serii Total War: Warhammer. Nastał idealny moment na rozpoczęcie swojej przygody z cyklem strategii od Creative Assembly.

Miłośnicy świata Warhammera raczej nie narzekają na brak produkcji w tym uniwersum. Games Workshop chętnie udostępnia swoją licencję różnym developerom, dzięki czemu możemy wręcz przebierać grach. W tej chwili możemy zagrać zarówno w kooperacyjne Vermintide, „sportowe” Blood Bowl, czy wreszcie strategicznego Total War: Warhammer. W ramach ciekawostki wspomnę, że Henry Cavil jest ogromnym fanem tytułu.

Piersza część serii ukazała się w 2016 roku i wprowadziła sporo zamieszania u miłośników strategii turowych ze studia Creative Assembly. Główną zmianą było dodanie magii, która w istotny sposób dynamizuje rozgrywkę i rozszerza spektrum taktyczne. Ponadto z dowódców i agentów utworzono pełnoprawne jednostki bohaterskie, które sprawdzają się w bitwach. Nie mniej istotną zmianą było dodanie jednostek latających i takich z czarodziejskimi atakami. Warty uwagi jest fakt, że wszystkie dodatki, które ukazały się do poprzednich części, działają również w „trójce”. A skoro już przy niej jesteśmy…

Total War: Warhammer Trilogy – historycznie najniższa cena za trzy gry!

Sklep CDKeys zaprezentował świetną promocję na pre-order Total War: Warhammer Trilogy. Pakiet trzech gier możemy kupić za jedyne 135,09 zł. Ofertę na komplet gier z uniwersum dorwiecie teraz w historycznie najniższej cenie. Wcześniej za „gołą” trójkę trzeba było zapłacić co najmniej 90 zł, obecnie zaś to wydatek ponad 100 zł. Poprzednich części również – nie licząc rozdawnictwa w Epic Games Store – nie można było kupić za mniej niż okolice 40 zł. Na tę chwilę, propozycja CDKeys jest najlepsza na rynku i nie ma tańszej kontroferty ze strony innego sklepu.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie