Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tormented Souls, horror inspirowany RE i Alone in the Dark, na pierwszym gameplayu

Wydawca PQube wraz z deweloperami Dual Effect i Abstract Digital Works ogłosili pracę nad nowym survival horrorem Tormented Souls. Krótki trailer prezentuje rozgrywkę.

Gameplay z produkcji pokazano pod koniec wideo. Już na pierwszy rzut oka widać, że tytuł czerpie z klasyków gatunku, takich jak Resident Evil, Silent Hill czy Alone in the Dark. Jednocześnie twórcy obiecują, że ich projekt wniesie parę świeżych rozwiązań do gatunku, takich jak chociażby dynamiczna kamera czy innowacje dotyczące sterowania.

W Tormented Souls wcielimy się w postać detektyw Caroline Walker, która badając tajemniczą sprawę zniknięcia bliźniaczek w Winterlake budzi się pewnej nocy w wannie w zamienionej w szpital opuszczonej rezydencji. Bohaterka będzie walczyć o życie, eksplorując zakątki mrocznej posiadłości.

Tytułu należy oczekiwać w 2021 roku. TS trafi na PC (poprzez Steam), PS4, Xboksa One i Nintendo Switcha.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się